Movies
Ratings
531
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5