Titles you rated
The Gifted HandsRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
Children...Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0