Series
Ratings
59
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Six Feet UnderRated ★ 5.0
Six Feet UnderRated ★ 5.0
Six Feet UnderRated ★ 5.0
Six Feet UnderRated ★ 5.0
Six Feet UnderRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 5.0
FringeRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.0