Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Perfect CrimeRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 2.5