Movies
Ratings
748
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Tinker TickerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
Another EarthRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5