Movies
Ratings
329
After the RainRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
LionRated ★ 4.0
What Is LoveRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Call BoyRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
SingRated ★ 2.0
The Suicide ShopRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
NanaRated ★ 2.0
The September IssueRated ★ 3.0
Simple SimonRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 2.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0