Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Victor FrankensteinRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Other ChildRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
NocturnalRated ★ 2.0
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5