Series
Ratings
93
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 4.0
- The Case Study of VanitasRated ★ 4.5
The Case Study of VanitasRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 5.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Vampire in the GardenRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Gift Season 2Rated ★ 4.5