Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.5
PolarRated ★ 2.5
Christopher RobinRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 4.0
Velvet BuzzsawRated ★ 2.5
Broken FlowersRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0