Series
Ratings
214
As You Stood ByRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.5- Nice to Not Meet YouRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 4.0
Battle for Tenancy: PenthouseRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 4.5