Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
The Dark TowerRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0