Titles you rated
Trivial MattersRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Waiting For RainRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Blossom AgainRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5