Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
HeathersRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
DetentionRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.5
UsRated ★ 1.0
Blow-UpRated ★ 2.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Guns AkimboRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
CatsRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5