Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
OverlordRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0