Movies
Ratings
28
SecretRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0