Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 1.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0