Titles you rated
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
OasisRated ★ 2.0