Series
Ratings
132
Honey and CloverRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
WITCH WATCHRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
We Are Peaceful BrothersRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5- ShortpaperRated ★ 3.0