Movies
Ratings
157
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0