Movies
Ratings
39
Bicentennial ManRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0