Titles you rated
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.5
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0