Titles you rated
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5