Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5