Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
The New Prince of TennisRated ★ 0.5- Merry MaryRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5- RNARated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0