Movies
Ratings
50
The UnjustRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0