Series
Ratings
25
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 1.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 3.0
Cat's PleasesRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 2.5
Penny DreadfulRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0