Titles you rated
The MasterRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 5.0
Tokyo!Rated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
JFKRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Project ARated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Paris, je t'aimeRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
8 WomenRated ★ 4.0
OasisRated ★ 5.0
Mean StreetsRated ★ 5.0
Everything You Always Wanted to Know About Sex *But Were Afraid to AskRated ★ 2.0
GiantRated ★ 4.0
Raising ArizonaRated ★ 3.0
Dog Day AfternoonRated ★ 4.0
Three FriendsRated ★ 5.0