Movies
Ratings
64
HerRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0