Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0