Titles you rated
LastRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0- Sons and DaughtersRated ★ 3.0
- You and IRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 2.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
SeoulmoonRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 3.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
My Secret TerriusRated ★ 3.5- One of A PairRated ★ 3.0
- Run HanyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0