Series
Ratings
12
The Witcher Season 4Rated ★ 1.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.0