Titles you rated
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5