Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.5