Movies
Ratings
1477
The Lost BusRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
Blood & GoldRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 3.5
Tower HeistRated ★ 3.0
Creating The Queen's GambitRated ★ 3.5
At the End of the TunnelRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 3.0