Series
Ratings
100
86Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 3.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5