Movies
Ratings
1023
Ocean's EightRated ★ 1.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 1.0
It Chapter TwoRated ★ 1.5
The KingRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 0.5
Love and MonstersRated ★ 2.0
Gantz:ORated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 1.0
BumblebeeRated ★ 2.0
The Equalizer 2Rated ★ 1.0
Zombieland: Double TapRated ★ 1.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 1.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 1.0