Movies
Ratings
207- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5