Series
Ratings
16
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
A Small LightRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5