Movies
Ratings
196
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0- Funky Freaky FreaksRated ★ 2.5
Journey ThereRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 1.5