Titles you rated
Real SteelRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5