Movies
Ratings
766
JokerRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
QuickRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5