Titles you rated
Heartstopper Season 3Rated ★ 5.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Lessons In ChemistryRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0- Overlap Knife, KnifeRated ★ 5.0
DearestRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
My Perfect StrangerRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 5.0
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5