Movies
Ratings
691
HerculesRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
PKRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0