Movies
Ratings
667
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
GreyhoundRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 1.0
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.0
TunnelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5