Movies
Ratings
972
I Can SpeakRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
MasterRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 0.5
Golden SlumberRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5