Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Amores perrosRated ★ 2.0
FargoRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.0
PlatoonRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 1.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 3.0