Titles you rated
SerenityRated ★ 4.0
ScreamersRated ★ 4.0
NextRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The JacketRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 0.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0