Titles you rated
Bleak NightRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 2.5
TwoRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ThanksgivingRated ★ 2.0