Series
Ratings
260
A Shop for KillersRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0