Series
Ratings
180
Prison PlaybookRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5- TrickRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0